7
Eyl
2

7554444 – 755 44 44 Turkcell TL yükleme

7554444 – 755 44 44 turkcell tl yükleme hattıdır. Aramak ücretsizdir. Maksatları kredi kartı numaranızı alıp 20-30TL çekmektir. 🙂 Aman dikkat üye falan olursanız sayfanın en altındaki ücretler kredi kartınızdan götürülür.

Speak sitesindeki açıklama:

speak TL Yükleme Hattı nedir?
speak TL Yükleme Hattı, siz Turkcell Hazır Kart ve Muhabbet Hat kullanıcılarının, 755 44 44 numaralı TL yükleme hattını arayarak hızlı ve rahat yolla TL paketi yüklemenizi sağlayan Turkcell’in yetkilendirdiği özel bir servistir. speak TL Yükleme Hattı’nı ilk arayışınızdan itibaren TL paketlerinizi, kendi telefonunuza ve yakınlarınızın telefonlarına istediğiniz zaman, istediğiniz miktarda yükleyebilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı’ndan kimler faydalanabilir?
Kredi kartı sahibi tüm Hazır Kart ve Muhabbet Kart kullanıcıları speak TL Yükleme Hattı’nı arayıp, isterlerse üye olarak, isterlerse de üye olmadan TL paketi yükleyebilirler.

speak TL Yükleme Hattı’nın telefon numarası nedir?
speak TL Yükleme Hattı’nın telefon numarası 755 44 44’tür. Bu hattı tüm Turkcell, Hazır Kart ve Muhabbet Hat numaralarından ön kod tuşlamadan ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı’nı aramak ücretli mi? TL paketim bittiğinde speak TL Yükleme Hattı’na nasıl ulaşabilirim?
TL paketiniz olmasa da speak TL Yükleme Hattı’na ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Sadece kendi telefon numarama mı TL paketi yükletebilirim?
speak TL Yükleme Hattı’nı arayarak dilediğiniz Hazır Kart veya Muhabbet Hat numarasına TL paketi yükleyebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim, özellikle de kredi kartı bilgilerim güvende mi?
Verdiğiniz kredi kartı ve telefon numarası bilgileri sistemde eşleştirilmektedir. Dolayısıyla verdiğiniz kredi kartı bilgileri ancak onaylanan numaralara yükleme için kullanılabilir. Sisteme dışarıdan müdahale olamaz. Kredi kartınıza ilişkin tüm bilgiler uluslararası Visa ve Mastercard PCI-DSS standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Kendi telefonunuzdan farklı bir telefon numarasına TL paketi satın alabilmeniz için öncelikle 755 44 44’ü arayıp güvenlik kontrolünden geçerek bu yeni telefon numaranızı kaydınıza ekletmeniz gereklidir.

Kayıt olmadan TL paketi alabilir miyim?
755 44 44’ü ilk arayışınızda çağrı merkezinden kayıt işleminizi kısa sürede tamamlayabilir ve TL paketi alabilirsiniz.

Kayıt işlemi ücretli mi?
Kayıt işlemi ücretsizdir. Kayıt işlemini tamamladıktan hemen sonra TL paketi yükleyebilirsiniz.

Üyelik işlemi ücretli mi?
Üyelik işlemi ücretlidir. Üyelik işlemini aktif hale getirdiğinizde, her yüklemeden KonbaraPuan kazanabilir, yıl içerisinde sıklıkla yapılan kampanya ve çekilişlerimize ücretsiz katılma şansı elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi için 755 44 44’ü arayabilirsiniz.

Üye olmadan TL yüklemek ücretli mi?
Üye olmadan TL yüklemek isteyen müşterilerimiz her yüklemeleri için 5 TL hizmet bedeli öderler.

Kayıt olduktan sonra bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?
Kredi Kartı numaranız dışında diğer bütün bilgilerinizi 755 44 44 speak TL Yükleme Hattı’nı arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla değiştirebilir, dilerseniz web sayfamız üzerindeki üyelik bölümünden size özel şifrenizle kendiniz de yapabilirsiniz.

speak TL Yükleme Hattı’ndan TL paketi aldığımda Hazır Kart promosyonlarından ve avantajlarından da yararlanabiliyor muyum?
speak TL Yükleme Hattı’ndan TL paketi yüklediğinizde, Hazır Kart promosyon ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca speak TL Yükleme Hattı’nın yıl içerisinde sıklıkla düzenlediği kampanya ve çekilişlere de ücretsiz katılma şansı elde edebilirsiniz.

Başkası benim bilgilerimi kullanarak TL paketi yükletebilir mi?
Kayıt bilgilerinizi başkasına vermediğiniz sürece, sizin dışınızda kimse bu bilgileri kullanarak TL paketi yükletemez.

Hangi Kredi kartları ile işlem yapabilirim?
Yurtiçi ve yurtdışı tüm American Express (Amex), Visa ve Mastercard logolu kartlarla işlem yapabilirsiniz.

Maestro ve Electron logolu banka kartları ile işlem yapabilir miyim?
Hayır, güvenliğiniz nedeniyle sadece kredi kartı özelliği taşıyan kartlarla işlem yapabilirsiniz.

Sabit hatlardan ve yurtdışından size nasıl ulaşabilirim?
Sabit hat aramalarınızda 0532 755 44 44, yurtdışından gerçekleştirdiğiniz aramalarınızda ise +90 532 755 44 44’ü tuşlayarak speak TL Yükleme Hattı’na ulaşabilirsiniz.

speak Kontör Hattı neden speak TL Yükleme Hattı’na dönüştü?
Tüm mobil operatörler Bilgi Teknolojileri  ve İletişim Kurulu’nun aldığı kararla 1 Nisan’dan itibaren kontör yerine Türk Lirası’na dayalı ücretlendirme sistemi ile hizmet vermeye başlamıştır. speak Kontör Hattı Turkcell’in yetkilendirdiği özel bir servis olması nedeniyle bu değişikliğe uyum sağlamıştır. Bu nedenle, speak TL Yükleme Hattı kurulmuştur. speak TL Yükleme Hattı bu yeni dünyada TL paketi yüklemelerinizde sizlere daha fazla avantaj, kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır.

İki müşterinin şikayetini okumanızı tavsiye ederim.

SPEAK PUSULA PAZARLAMA Paramın İadesini İstiyorum!
13 Ağustos 2011 tarihinde telefonuma gelen Turkcell yükleme hattında bulunan konbara puanlarınız 900’e ulaşmıştır. Süreleri geçmeden hesabınıza tanımlatmak için ücretsiz 755***’ü arayın” mesajıyla direkt aradım. Müşteri hizmetleri ücretsiz fırsatlardan bahsetti. Kredi kartı ve iletişim bilgilerimi aldı. “Bu üyelik ücretsiz mi?” diye defalarca sorduğumda “evet” cevabı aldım ve “onaylıyor musunuz?” dediğinde “onaylıyorum” yanıtını verdim.Hemen telefonuma mesaj geldi 7544444 avantajlı dünyasına hoşgeldiniz. 1 yıl süreli 49 TL değerindeki üyeliğiniz başlamıştır. Hediye konuşma paketiniz şifreniz 24 saat içerisinde gönderilecektir. Mesajdan sonra müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirmek istediğimde yetkili arkadaşlar en geç 1 hafta içinde aranacaksınız beyanında bulunmuşlardır.

Borçlar Kanununun 23. maddesi gereğince hataya düşmüş bulunmaktayım. Ayrıca kredi kartımdan çekilen 49.00 TL’ye onay verdiğimi hiç zannetmiyorum. Bana sorulan sorular içinde 49.00 TL geçmemiştir. Speak TL yükleme hattı üyelik sözleşmesinin iptal edilmesini ve kartımdan çekilen 49 liranın geri yatırılmasını mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Eğer talebim ciddiye alınmaz ise bütün hukuki yollara başvuracağım.

 
Başka bir müşterinin şikayeti:
 
SPEAK PUSULA PAZARLAMA Üyeliğimin İptalini ve Paramın İadesini İstiyorum!
20 Ağustos 2011 tarihinde gelen mesajda Turkcell TL yükleme hattında bulunan konbara puanadı altında bana 900’e ulaşmış puanımın bulunduğu yazan ve süresi geçmeden hesabıma tanımlamak için arayınız diye bir mesaj gelmiştir.22 Ağustos 2011 tarihinde nedir bu diyerek aradığımda beni bilgilendirmek doğrultusunda onayım alınarak 2 yıl üyelik adı altında 79.00 TL + 7.00 TL kartımdan tahsil edilmiştir. Bu konuyu T…. den araştırdığımda benim tarifemde konbara gibi bir tarife olmadığından ve bu işte başka bir uyanıklık sezdiğimden ve üyelikte 7 gün içinde cayma hakkım bulunduğundan üyeliğimin iptali için hemen müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğimin iptalini istedim.

Beni işlem sırasına göre geri arayacaklarını söylediler. 7 gün içinde aranmadığım takdirde her türlü yasal işlemleri başlatacağım bilginize.
Neden insanları bu şekilde kendinize aramayı teşvik eden mesajlar atıyorsunuz anlamıyorum.

 
turkcell 7554444
 

Üyelik Ücretleri:

Yani bu iş beleş değil. Bilginize…
 
 
 



Google: , ,

Bu yazıyı beğendiniz mi?
RSS beslemesine abone olarak yeni gönderilerden hemen haberdar olabilirsiniz.
2 yorum yazılmış:
  1. Ziya bozkır 13 Tem, 2013

    15-6-2013 tarihinde adıma kayıtlı eşime ait 535 3906177 nolu telofonuma turkcell yükleme hatından konbara puanlarınız 900 ulaşmıştır diye mesaj gelmiştir.Bende 22-6-2013 mesajı görünce dikatimi çekti okudum ücretsiz bizi arayın puanınızı aktifleştirelim yazıyordu.Bende aradım puanlarınızın süresi geçmeden ücretsiz fırsatlarından bahsetiler ve kredi kartı bilgilerimi teyit etiler şaşırdığım halde uyanamadım dışardan kontür yükleme işleminizi artık bizi arıyarak yapabilirsiniz dediler bende iyi olur dedim herhangi bir üyelik ücretinden bahsedilmediği için onaylıyor musunuz evet onaylıyorum dedim. T.C. kimlik bilgileri verdikten sonra işleminiz aktifleşir dediler,T.C.Kimlik bilgilerimi vermedim.23-6-2013 tekrar mesaj atmışlar 1 gün boyunca 12 tl konuşma paketi ve şifre göndermişler
    4511 gönderip işleşmi gerçekleştirmemi istediler ben hiç bir işlem yapmadım. 12-7-2013 tarihinde iş bankası hesap özetimi 89.00tl üyelik ücret yüklemişler birde iyilik yapmışlar 3 taksite bölmüşler.Bunu görünce 0532 7554444’ü aradım herhangi bir işlem yapmadığım halde bunu nasıl yaparsınız diye şikayete bulundum siz iştemişsiniz dediler ben hiç bir işlem yapmadım.Belki ilk etapta hata yapmış olabilirim ama ben öyle bir talimat vermedim.Mağduriyetim giderilmesi ve benden kesilen 89.00 tl hesabıma aktarlıması nı istiyorum.Eyer talebim ciddiye alınmasa gereken bütün hukuki yollara başvuracağımı belirtiyorum.

  2. Arzu 27 Mar, 2014

    Arkadaşlar, paranız iade edildi mi?

Yorumunuzu gönderin.



Celadon theme by the Themes Boutique